Hakkımızda

Öztürkler Mobilya 1996 yılından bu güne mobilya, ahşap doğrama, PVC  vs.  sektöründe üretim firması olarak faaliyet gerçekleştiren bir aile şirketidir. Öztürk mobilya  1.000 m2 alana sahip tesisinde üretimlerini kişiye özel olarak gerçekleştirmektedir. Antalya ili ve çevresinde  her eve girmeyi hedefleyen  Öztürkler mobilya, her zaman uygun fiyatlarla sizi hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı hedefler.

Öztürkler Mobilya‘yı Neden Tercih Etmelisiniz?

Öztürkler Mobilya tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır.

Yüzlerce farklı tarzda mobilya çeşidini size özel tasarlayarak, evlerinizde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor. Dilerseniz Antalya ilinde gelip sizin ölçülerinizi alabilir isterseniz de Elmalı ilçesi Akçay mahallesinde bulunan üretim ve montaj atölyemizi ziyaret ederek siparişlerinizi verebilirsiniz. Açık adresimize ve iletişim bilgilerine https://ozturklermobilyapvc.com/iletisim/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizi nasıl inceleyebilirsiniz?

Sitemizin https://ozturklermobilyapvc.com/foto-galeri/ linkini tıklayarak daha önceki müşterilerimiz için hazırladığımız tasarımları inceleyebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Atölyemize gelerek sektöründe tecrübeli ustalarımızın danışmanlığı ile yaptırmak istediğiniz ürünleri beraberce tasarlayabilirsiniz. Ardından firmamız size istediğiniz ürünlerin bilgisayar ortamında tasarlanmış hallerini ve alternatiflerini gönderecektir. Bu tasarımlar üzerinde ki talepleriniz doğrultusunda yapılan değişikliklerden sonra nihai tasarımınız bitince evinize gelinerek ölçüleriniz alınacak istediğiniz ürün anlaştığınız sürede size teslim edilecektir.

Hangi Saatlerde Açığız?

Haftanın her günü 09:00-20:00 saatleri arasında bizleri arayarak bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

Ürünleriniz Garantili mi?

Tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 Yıl Garantilidir.